Офіційний сервісний центр "ВІДІ Гранд" на Кільцевій оголошує про старт вже традиційної осінньої сервісної кампанії SUZUKI. В період з 16.09.2019 по 16.10.2019 всі власники автомобілів SUZUKI можуть провести комплексну* діагностику свого автомобіля безкоштовно**, при цьому купивши робіт або запасних частин на суму 500 грн. з ПДВ, взяти участь в розіграші цінних подарунків***.

БЕЗКОШТОВНА ДІАГНОСТИКА SUZUKI В ДИЛЕРСЬКОМУ ЦЕНТРІ «ВІДІ ГРАНД» НА КІЛЬЦЕВІЙ!
В рамках всеукраїнської сервісної кампанії офіційний сервісний центр SUZUKI «ВІДІ ГРАНД» пропонує провести комплекс* робіт з діагностики двигуна і ходової частини, а також взяти участь в розіграші цінних подарунків: сертифікат на обслуговування в сервісному центрі Suzuki номіналом 1000 грн. **** і 5000 грн *****. Акційна програма з діагностики містить комплекс рекомендованих SUZUKI Motor Corporation робіт по перевірці основних систем і вузлів, а також комп'ютерну діагностику за допомогою сучасного обладнання SUZUKI SDT-II.
Дізнатися про подробиці сервісної кампанії і записатися на обслуговування можна у офіційного дилера «ВІДІ Гранд» по тел. 044 224 77 00.

*Під комплексною діагностикою / комплексом робіт мається на увазі список перевірочних та діагностичних робіт:
Первинна перевірка:
- зовнішні прилади освітлення (ліхтарі, покажчики)
- стан щіток склоочисників
- прилади салону (елементи керування та інше)
- стан фільтра кондиціонера (салону)
Комп’ютерна перевірка з використанням SUZUKI SDT-II:
- стан електронних систем
- відсутність кодів несправностей (DTC)
Перевірка рівня та стану мастил і технічних рідин:
- моторного мастила
- рідини автоматичної коробки перемикання передач (якщо обладнано)
- гальмової рідини/рідини зчеплення
- охолоджувальної рідини
- рідини гідропідсилювача керма (якщо обладнано)
- рідини омивача скла
Перевірка елементів підвіски:
- амортизатори, стійки та підшипники
- сайлентблоки, втулки та подушки стабілізатора
- деталі кермового механізму
- шарнірні з’єднання та їх пильовики
Перевірка гальмівної системи:
- гальмівні диски і колодки (зношення, пошкодження)
- гальмівні магістралі та трубопроводи (цілісність)
Стан елементів вихлопної системи та їх кріплення
Тиск повітря та стан колісних шин

**Під безоплатною діагностикою мається на увазі можливість замовити комплекс* перевірочних-діагностичних робіт за сумарною ціною 1 грн. з ПДВ.
***Кількість подарунків обмежена (25 шт. сертифікатів номіналом «1000 грн.» і 5 шт. сертифікатів номіналом «5000 грн.»). Визначення одержувачів здійснюється шляхом ідентифікації кожного учасника через унікальний номер кузова його автомобіля (VIN). Визначення одержувачів подарунків здійснюється в двох категорія окремо (сертифікат «1000 грн.» і «5000 грн.»), за допомогою сервісу www.random.org.Оголошення переможців відбудеться після закінчення акції шляхом інформування смс-повідомленням та зазначенням результатів на офіційному сайті www.suzuki.ua та www.suzuki-vidi.com.ua
**** Термін дії подарункових сертифікатів обмежений і діє з 01.11.2019 по 28.02.2020. Даний сертифікат надає можливість безкоштовно пройти одноразове обслуговування (для одного автомобіля) на авторизованому сервісному центрі SUZUKI, яке включає запасні частини, аксесуари та роботи з їх установки / заміни в межах 1000 грн. з ПДВ. Товари, згідно сертифікатів, на руки не видаються. Для того, щоб скористатися сертифікатом, потрібно звернутися до авторизованого дилера SUZUKI. ДП «АВТО Інтернешнл» залишає за собою право на зміну умов і термінів акції.